O NAS

Dzień dobry,
Miło mi powitać Cię w naszych skromnych progach. Rozgość się, zapraszam!
Mam na imię Malwina i jestem mamą dwóch cudownych córeczek, Anieli i Dobrawy.
 
Firmę Malinova Anielova założyłam w listopadzie 2015 roku. Inspiracją do jej powstanie była moja, kilkumiesięczna wtedy, córeczka Aniela. 
 
Moja oferta ewaluowała wraz ze zmianą naszych potrzeb. Wszystkie produkty były i są testowane przez nas same. 
Aktualnie do naszego teamu dołączyła również Dobrawa. Tym samym dbam o to, aby nasze produkty były odpowiednie dla dzieci w każdym wieku.
Czym kierowałam się projektując bawełniane zabawki oraz akcesoria wystroju wnętrz? Tym, aby nasze produkty przede wszystkim:
  • dawały radość naszym dzieciom i wzbudzały w nich kreatywne podejście do zabawy,
  • umożliwiały nam, rodzicom wspólną zabawę z dziećmi, gdyż właśnie przez wspólną zabawę mamy okazję nawiązać z naszymi dziećmi niepowtarzalną więź,
  • w pełni spełniały moje potrzeby, jako matki i kobiety (bezpieczeństwo dla dzieci, łatwość czyszczenia, przechowania i przewożenia, miły dla oka design),
  • nie zajmowały nam dodatkowo miejsca w mieszkaniu, gdy nasze dziecko przechodzi moment fascynacji innymi zabawkami. Znacie to prawda? Każda nowa zabawka po jakimś czasie ląduje w kącie… a wiecie ile radości sprawia nowa (stara) zabawka wyciągnięta z szafy, gdy nadszedł czas „nudy”? Ja wiem…
Wychodzę z założenia, że nam rodzicom, zależy w większości na tym samym, radości naszych dzieci!
Nasze produkty stanowią element wystroju pokoju, należy z nich korzystać pod okiem dorosłych.
 
Co wyróżnia nasze produkty?
 
  • Naturalne tkaniny
Nasze produkty szyte są z tkanin w 100% bawełnianych. W kuchniach dla dzieci użyto niewielkich ilości tkanin poliestrowych (palniki oraz pokrętła) oraz plastikowe guziki.
Używane przez nas tkaniny pochodzą od polskich producentów.
 
  • Funkcjonalność 
Nasze produkty odznaczają się łatwym montażem i jeszcze łatwiejszym demontażem.
Obrusy oraz pokrowce nie zajmują dodatkowego miejsca w mieszkaniu, dzięki wykorzystaniu do zabawy mebli, które już posiadamy. 
Po złożeniu zajmują bardzo mało miejsca, można je przechowywać w szafie lub szufladzie w bawełnianych woreczkach, które dodajemy do każdego produktu za darmo
Bez problemu można je zabrać ze sobą na wakacje czy do dziadków. Krzesło czy stół znajdzie się wszędzie, a w razie niepogody możemy zapewnić dzieciom i sobie świetną zabawę!
Wszystkie produkty można prać w pralce. Należy pamiętać, aby prać je w temperaturze max. 30 stopni C oraz nie suszyć w suszarce bębnowej.
Nasze produkty będą z Wami przez długie lata!
 
  • Minimalistyczne wzornictwo
Bazą wszystkich obrusów i pokrowców jest tkanina bawełniana w kolorze białym. Dzięki temu, będą pasowały do każdego wnętrza, nierzadko dodając mu uroku. 
Akcesoria do wnętrz tworzymy w jasnej, pastelowej kolorystyce.
 
Zapraszamy do zakupów,
Malwina, Aniela i Dobrawa
 

Kuchnia dla dzieci- pokrowiec na krzesło (3 kolory) – nagrodzona tytułem Zabawka Roku 2018 w kategorii Zabawka przedszkolna

Zabawka Roku to

  • Najbardziej prestiżowy konkurs w Polsce
  • Znak jakości, który pomaga rodzicom wybrać mądre i bezpieczne zabawki, stymulujące rozwój ich dzieci
  • To także wywołanie społecznej dyskusji o znaczeniu zabawy w życiu dziecka

O prestiżu konkursu świadczy skład jury. Tytuły Zabawki Roku i Nagrody Rodziców przyznają największe autorytety branży dziecięcej. Wśród jurorów są: psycholodzy, fizjoterapeuci, dziennikarze branżowi, a także znani rodzice.

 
 
Przewiń do góry
Join Waitlist We will inform you when the product arrives in stock. Please leave your valid email address below.

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/platne/serwer34982/public_html/wp-content/plugins/waitlist-woocommerce/xoo-form-fields-fw/admin/class-xoo-aff-fields.php on line 81